Ferie zimowe 2015 – oferty biur podróży już są

11 Sep

Wakacje letnie za nami, jesień za pasem, rok szkolny rozpoczęty… Czas więc pomyśleć o tym, dokąd warto wybrać się na zimowe wakacje, podczas ferii zimowych.

Ferie zimowe w Polsce, w zależności od województwa, trwają ogólnie rzecz biorąc od 19 stycznia do 1 marca 2015. Biura podróży oferujące wypoczynek dla dzieci, rodzin, czy grup, mają zatem do dyspozycji aż 7 tygodni! Wiadomo – jak zima, to koniecznie narty i snowboard. Pytanie gdzie i za ile? Porównaliśmy dla Was kilka wybranych ofert biur podróży. Zobaczmy gdzie jest najtaniej?

7 noclegów, all inlusive, wi-fi, 2+2

Snowtrex

7376 zł za 4 osoby (Austria, Goling, gasthof ***) – skipass w cenie. Szczegóły na www

5968 zł za 4 osoby (Niemcy, Wemholz, Hotel Binderhäusl) – skipass w cenie. Szczegóły na www


TUI

5472 zł za 4 osoby (w tym dzieci w wieku 6 i 10 lat, Austria, Werfenweng, Hotel Gut Wenghof) – 3-dniowy skipass w cenie. Szczegóły oferty.

4192 zł za 4 osoby (w tym dzieci w wieku 6 i 10 lat, Włochy, Kurzras , Sport Hotel Kurzras) – nie zawiera skipassów. Szczegóły oferty.

6906 zł (w tym dzieci w wieku 6 i 10 lat, Włochy, San Martino di Castrozza, Hotel Club Majestic Dolomiti) – nie zawiera skipassów. Szczegóły oferty.

NECKERMANN

3582 za 4 osoby (w tym dzieci w wieku 6 i 10 lat, Czechy, Szpindlerowy Młyn , Hotel Spindlerova Bouda) – nie zawiera skipassów. Szczegóły oferty.

DSC03625

Warto porównać?

Jak widać – ceny są różne i zależą od wielu czynników. Standard hotelu, rodzaj wyżywienia, skipassy, wiek dzieci, prowizja biura podróży, ubezpieczenie, wybór kraju – wszystko ma znaczenie. Dodatkowym utrudnieniem dla osób szukających ofert online są różne wyszukiwarki ofert. Z jednej strony – to duży plus, bo każdy lubi co innego 😉 Jednak chcąc wybrać najkorzystniejszą ofertę, każdy chciałby możliwie szczegółowo zweryfikować detale ofert. A z tym może być problem…  Ale o tym przy innej okazji 🙂
Tak, czy siak – oferty wyjazdów na ferie 2015 już są i można zacząć planować wyjazdy 🙂 Nie ma ich jeszcze zbyt dużo, ale za to ceny są całkiem rozsądne i warto zapoznać się z rynkiem narciarskim w opcji first minute 🙂 Ceny ofert pośredników ponoć spadły (ze względu na mocną złotówkę i obniżkę cen paliw). Z czasem pojawi się z pewnością więcej propozycji, ale nie wiadomo jak to będzie z cenami. Może akurat trafi się Wam jakaś okazja? Przewertować neta można przecież zawsze i wszędzie, więc czemu nie teraz? 🙂

Advertisements

One Response to “Ferie zimowe 2015 – oferty biur podróży już są”

  1. sklep narciarski warszawa 21/09/2014 at 12:30 am #

    bardzo fajny i nieskomplikowany do przeczytania tekst, poproszę o więcej

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: