Zapraszamy do austriackiej strefy odpoczynku w Sopocie!

12 Aug

No dobra – w końcu wyszło słońce, trzeba więc zaplanować weekend 🙂 A jak weekend – to jutro obowiazkowy pobyt w Sopocie 🙂

Alpejskie słońce nad Bałtykiem! 13 sierpnia od godz. 11:00 na sopockiej plaży obok słynnego Grand Hotelu będziecie mogli napić się źródlanej wody prosto z doliny Gastein, usiąść przy lodowym barze i wziąć udział w konkursie!

W specjalnie przygotowanej austriackiej strefie odpoczynku czeka na Was mnóstwo atrakcji! Próbowaliście kiedyś źródlanej wody z lodowej szklanki? Siedzieliście przy lodowym stoliku lub przy barze w całości wykonanym z lodu? I to wszystko nie na Grenlandii, ale w Sopocie! Na spacerowiczów czekać będą wygodne leżaki i przyjemna muzyka, a na miłośników szalonych fotek – super konkurs!

Ponieważ nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć myśleć o zimowych wyprawach na narty, plażowicze już teraz będą mogli zamówić zimowy katalog narciarski.

Wszystkim niedowiarkom udowodnimy, że Słońce, narty i śnieg = Austria. Specjaliści z austria.info doradzą, gdzie najlepiej wybrać się na zimową wyprawę. Dowiecie się więcej o cenach karnetów, bazie hotelowej i możliwościach dojazdu. Jeszcze nigdy nie jeździliście na nartach? Nie szkodzi! Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć! Poznacie ośrodki narciarskie idealne do nauki dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapaleni narciarze dowiedzą się natomiast o najciekawszych miejscach do freeski i freeride‘u.

Nie ma lepszego źródła informacji o zimowych atrakcjach rodem z Austrii niż www.austria.info! W Sopocie poznacie możliwości portalu i facebookowego profilu Austria.info, gdzie codziennie można znaleźć najświeższe wiadomości prosto z austriackich stoków.

W sobotę 13 sierpnia ruszy także super konkurs na Facebooku – autor najfajniejszego zdjęcia zrobionego na tle przygotowanego alpejskiego krajobrazu wygra 2 osobowy pobyt w luksusowym hotelu w dolinie Gastein!

Advertisements

One Response to “Zapraszamy do austriackiej strefy odpoczynku w Sopocie!”

  1. qubix15 12/08/2011 at 1:29 pm #

    I jak tu odmówić takiemu zaproszeniu 🙂 Jutro jadę do Sopotu… a może do Austrii 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: